Araç Magnet


Ana Sayfa \ Magnet Çeşitlerimiz \ Araç Magnet

ARAÇ MAGNET - ARAÇLAR İÇİN MIKNATISLI REKLAM MAGNET


Araç Magnet Nedir?

Araçların sağ - sol kapılarına, önden arkaya kadar ortadan parçalı olarak 4 kapıya, ön kaput üzerine uygulanan, Firma logosu, adresi, çalışma alanları, markası, ürünleri, web sayfası, email adresi, telefon bilgilerinin bulunduğu mıknatıslı etiket reklam magnetlerdir.

Araç Magnet Ne İşe Yarar?

Araçlarınız trafikte ilerlerken ertaftaki diğer araç sürücüleri tarafından Firma İşlev ve Bilgilerinizin kolayca görülerek fotoğrafının çekilmesi veya gerekli bilgilerin kayıt edilerek Size ulaşmalarını sağlar.

Araç Magnet Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Araçların magnet uygulanacak yüzeyleri dikkatlice ölçülmeli, araç kapılarındaki üretim esnasında yapılan çıta, çıkıntı vb. üzerine gelecek şekilde ölçülmemeli, düz yüzey alanı dikkate alınmalıdır. Bu tip materyaller üzerine gelen araç magnetleri kasislerde sarsıntıdan düşebilir.

Araç Magneti Teknik Bilgileri:

Araç magnetleri için uzun yok ve çevre yollarında 100Km/h üzerine çıkan araçlara 10 mmicron kalınlığında yüksek mıknatıslanma özelliğine sahip, sadece şehir içerisinde düşük süratlerde gezecek kargo, pazarlama, plasiyer araçlarına ise 8.5mmicron kalınlığında magnet kullanılmaktadır.

Reklam ürettirecek firmaların bütçelerine göre magnet üzerine UV baskı veya İç Mekan Folyo Kaplama yapılarak LAMİNASYON (Güneş ve Yağmurdan tkilenmemesi için) kaplanmakta, en az 1 gece preste bekletilmektedir.

Araç Magnet Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:

Araç Magnetleri çamurlu, tozlu, kirli yüzeylere uygulanmamalıdır.
Bu tip yüzeyler magnet uygulaması öncesi mutlaka su ve temizleme bezi aracılığı ile temizlenmeli, araç magnet daha sonra uygulanmalıdır.
Araç Magnetlerini araçlarınız park halinde iken ve gece üzerinde bırakmayınız (kapalı garaj dahil.)
Araç magnetlerini uzun süre araç üzerinde yapışık bırakmayınız. Günlük olarak yapıştırılıp mesai saatleri bitiminde çıkartılan araçlarda herhangi bir probleme rastlanmamıştır.
Çok aşırı güneşli hava şartlarında günlerce araç üzerinde bırakmayınız.
Araç üzerinde magnet bulunduğu sırada trafikte ilerlerken girilen su birikintilerinde rastlanabilen yağ, yakıt, çeşitli kimyasallar sonucu araç kaportası ile magnet arasına girebilen bu maddeler araç boyasına zarar verebilir. Lütfen dikkat ediniz. Magneti araç üzerine yapıştırarak günlerce unutmayınız. Mutlaka sık aralıklarla araç magnet arka tarafını ve araç yüzeyini temizleyiniz.


Firmanızın Logosunu, Yaptığı İşleri, Ürün Markanızı Araçlarınızın veya Hafif veya Ağır Ticari Araçlarınızın üzerinde taşıyın

* Kolayca yapıştırılabilir, çıkartılabilir ve iz bırkamaz
* Araç kapısına ve bütün metal yüzeylere yapıştırılabilir.
* Araç hızı farketmeksizin yapıştırıldığı yerden düşmez.
* Renkli baskılı, üzeri dış etkenlerden etkilenmemesi için laminasyon kaplı.
* Arzu Ettiğiniz Boyutlarda Üretilebilir
* Araç yüzeyinde tutunma özelliği yüksek olan magnet (mıknatıs) tabakası üzerine 4 renk dijital baskıile orataya çıkan çok pratik,
şık ve de dayanıklı bir üründür…
* Takıp çıkarılabilinen bir ürün olduğu için reklamlarınızı en uygun zamanlarda yapabilir ve herhangi bir ” YASAL ÜCRET (VERGİ,vb. ÖDEMESSİNİZ ) “
* Ürünlerinizin ebatlarını belirtilen sınırlar içinde belirleme imkanına sahipsiniz
* Temiz Yüzeye Uygulanır


1 KALIPTAN 4 ADET ÜRETİM / EKONOMİK / REKLAM KAABİLİYETİ YÜKSEK / YEDEKLİ / 30CM x 50 CM / LAMİNASYON KAPLAMALI

ARAÇ MAGNET ÜRETTİĞİMİZ FİRMA REFARANSLARIMIZDAN BAZILARI:
Araçlar için üretmiş olduğumuz Mıknatıslı Reklam Magnet Çizimleri:

Hafif Ticari Araçlar için Magnet 56 Binek Araçlar için Reklam Magnet 1 Hafif Ticari Araçlar için Magnet 58

Ticari Araçlar için Magnet Binek Araçlar için Reklam Magnet 2

Binek Araçlar için Reklam Magnet 3 Ticari Araçlar için Magnet 3 Ticari Araçlar için Magnet 2

Ticari Araçlar için Magnet Hafif Ticari Araçlar için Magnet 1 Hafif Ticari Araçlar için Magnet

VIP Havaalanı Transfer Araçları için Magnet Tur ve Gezi Otobüsleri için Araç Magnet Tur ve Turist Midibüsleri için Reklam Magnet
facebook reklammagnet